SOLARIS GPS Map Tracker

 

SOLARIS GPS Map Tracker  

Je služba, která umožňuje trackovat polohu mobilního telefonu s nainstalovanou a spuštěnou naší aplikací. Tato služba může běžet v určitém domluveném období a nebo pernamentně. Využití je především pro specifické projekty jakými jsou závody, kdy je potřeba veřejně sledovat jednotlivé závodníky a zobrazovat jejich trasu, nebo na webových stránkách kde potřebujete prezentovat na mapě umístění vašeho "objektu", který mění lokaci. Aplikace může také sloužit k záznamu ujeté trasy a jejího grafického znázornění. Jednoduše je využitelná všude tam, kde běžně dostupné aplikace nesplňují potřebnou funkční specifikaci.

 

Ukázka z Metrostav Handy Cyklo Maraton

Sledovánízávodu

Pokud organizujete sportovní akce, které mají dosah v desítkách, stovkách či tísících km a chtěli byste svým fanouškům poskytnout aktuální infomrace o poloze jednotlivých závodníků, pak je GPS tracker ideální. Díky prorpacovanému backendu, můžeme pro váš závod připravit vlastní mobilní aplikaci, kterou dostanou závodníci k dispozici pro Android telefony a můžeme je sledovat jednotlivě a nebo štafetově.

Můžeme do mapy také vygenerovat celou sadu zakázaných a nebo povolených tras či jiných specielních úseků. Lze vygenerovat i celou řadu fixních bodů.

Zahraničnítripy

Chystáte se na unikátní cestu do zahraničí? Plánujete společný trip? Máte spoustu fanoušků a chcete aby mohli sledovat vaší polohu na mapě, fotky a videa z konkrétních souřadnic? Pak vám může náš tracker problém vyřešit. 

Pomůžeme vám nakonfigurovat plán vaší cesty, tak aby obsahoval všechny potřebné body. Mapu můžete vložit i do svého webu, nebo na ni odkázat. Dokážeme propojit tracker s vaším webem tak, aby se na něm zobrazila zpráva když dosáhnete něktérého z cílových bodů.

Na svojí cestě můžete tvořit fotky či krátká videa a vkládat je přímo do mapy z mobilu.

Autobus s online trackingem po Praze.

Sledováníaut a všech pojízdností

Máte unikátní vůz, který je na unikátní cestě a nebo jen mění svou pozici a třeba to není ani auto ale jen stánek, kterým objíždíte republiku a potřebujete nějak dát najevo svým zákazníkům nebo fanouškům, kde se právě nacházíte? Pak můžete využít naší aplikaci a umožnit tak zobrazit svou pozici na mapě například přímo ve vašich webových stránkách.

Pražský poskytovatel internetu Pe3ny.net využívá tracker k zobrazení polohy svého pojízdného informačního centra ze zrenovovaného, amerického, školního autobusu na svém webu.

Kreslenív mapě

Dostali jste střeštěný nápad vykreslit nějaký symbol do mapy a chtěli byste všem ukázat, jak se vám to daří? Pak můžete využít k vykreslování právě náš tracker, stejně jako Marriot hotel, který celé léto jezdil na kole po celé ČR aby vykreslili pomocí GPS souřadnic své logo do mapy, dle trasy, kterou si připravili (není součástí aplikace).

Marriot za každý ujetý km přispěl postižené holčičce pro lehčí život.

A jaké máte plány vy?

Vykreslená trasa dle předpřipravené cesty

Fotkya videa v mapě

Tracker umožňuje přímo z mobilní aplikace pořizovat fotografie a krátká videa, která se odešlou spolu s GPS souřadnicí do vaší mapy a vytvoří foto bod, který si mohou vaši fanoušci rozkliknout a zobrazit.

Zároveň se na mapě tvoří dlouhý pruh včech médií, která tvoříte jako vaše foto/video osa. Díky tomu můžete tvořit svůj příběh při putování "live".

TechnickáPodpora

Náš tracker není aplikace, kterou si stáhnete z Google Play a doufáte, že bude pořád fungovat. Jedná se o unikátní službu, kterou často svým zákazníkům přizpůsobujeme na míru a doprogramováváme další funkce. Provoz aplikace je také technicky náročný, protože vyžaduje kvalitní hardwarové zázemí s pernamentním dozorem.

Pokud se rozhodnete naší aplikaci a službu využívat, tak k ní dostanete technickou podporu, která je připraena řešit vzniklé problémy.

Na co si dát pozor?

Mobilní aplikace, kterou k trackeru dodáváme je dostupná pouze pro OS Android. Doporučujeme využívat kvalitní telefony s kvalitním hardwarem a otestovat funkčnost. Pokud budete organizovat hromadné sledování, doporučujeme jednotlivé účastníky vybavit stejným otestovaným zařízením v opačném případě, vzhledem k rozdílnostem jednotlivých verzí Androidu a odlišností jednotlivých výrobců telefonů, nemusí všem účastníkům fungovat vždy stejně správně.

Zaujali jsme vás? Ozveme se vám

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje:

Mám zájem o: