Aplikace a CRM

 

softwarena klíč

Vytvoříme vaší firmě na míru software, který vám usnadní správu firemních dat, ať už jste v kanceláři či v terénu. Navrhneme uživatelsky přívětivý interface (GUI), naprogramujeme potřebné funkce a zprovozníme na našem serveru.

Programujeme výhradně cloudové aplikace na technologii PHP s open-source frameworkem Nette, Java Script, Html 5 a mobilní aplikace pro OS Android. Programujeme také rozšířené moduly pro CMS Sirius a B2B/B2C e-shop SolarLift.

Navíc: Zaškolíme váš personál, poskytneme mu technickou podporu a po celou dobu se budeme starat o bezpečný provoz vaší aplikace.

 
ŠpínaPryč CRM

crm systémna klíč

Je vaše interní správa klientských dat řešena sadou excelovských tabulek, které si vzájemě sdílíte na síti? Nebo máte všechna data v hlavě a když nejste v práci, kolegové jsou ztraceni? Či zkoušíte hotová řešení, ale žádné nevyhvouje plně vašemu podnikání? Pak potřebujete CRM systém na klíč, diky kterému si uděláte pořádek ve svých datech a zefektivníte firemní procesy.

Projdeme s vámi každý krok, který děláte vy i vaši zaměstnanci a společně vytvoříme efektivní CRM systém.

Navíc: CRM systémy stavíme na open-source frameworku Nette a jsme schopni je propojit s aplikacemi třetích stran.

 

mobilní aplikaceandroid

K CRM systémům, CMS aplikaci Sirius a B2B/B2C e-shopu SolarLift umíme vytvořit mobilní aplikace na klíč, určené jak pro širokou veřejnost, tak pro interní potřeby vašich zaměstnanců.

Mobilní aplikace může sloužit obousměrně jak pro posílání dat ze systému do aplikace tak z aplikace do vašeho systému či modulu.

Navíc: Veřejnou aplikaci umístíme na Google Play a interní budete mít na vašem serveru, odkud se budou stahovat aktualizace.

 

záruka bezpečnéhoprovozu

Zabezpečíme vám provoz vaší aplikace na odděleném VPS serveru s potřebným výkonem a úrovní bezpečnosti. Servisní smlouva vám zajistí řešení vzniklých problémů či požadavků v domluveném čase.

Navíc: Všechna data denně zálohujeme a v případě potřeby obnovíme.

 

 

 

technická podporanenecháváme vás v tom plavat

Naučíme vás i vaše zaměstnance pracovat s vašimi aplikacemi, ale když si nebudete vědět rady, rádi poradíme, jak na to.

Přednostně řešíme reklamace a problémy, které by mohly narušit váš business.

Navíc: Budeme vás pravidelně informovat o doporučeních vhodných pro dlouhodobý a bezproblémový chod vašeho softwaru.

 

Zaujali jsme vás? Ozveme se vám

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje:

Mám zájem o: