Digital, web & tisk

 
     
Korporátní identita - veškerá firemní grafika

Korporátní identita veškerá firemní grafika

Navrhneme grafiku pro veškerou firemní komunikaci - logotyp, design manuál, webové stránky, vizitky, razítka, šablony pro prezentace a e-mailové podpisy, hlavičkový papír, letáky, katalogy, brožury, desky, obalový materiál, polepy na auta, polepy výloh, internetové bannery, reklamní stánky a software.

Navíc: Sladíme firemní design do jednotného stylu a vše, co navrhneme i vyrobíme.

Nema
 
     
UX a Webdesign - grafika www stránek s prožitkem

UX a Webdesign grafika www stránek s prožitkem

Vymyslíme a navrhneme nový grafický design pro vaše webové stránky. Nepoužíváme šablony, ale tvoříme nové koncepty, navrhujeme funkčnost a snažíme se ze současné technologie dostat maximum.

Grafiku webu tvoříme pro monitory a mobilní zařízení s interaktivními prvky, ale bez zbytečných efektů. Zaměřujeme se na UX design, kdy se snažíme uživatelům maximálně zintenzivnit zážitek z webu.

Navíc: K práci používáme hlavu i srdce.

Jirkaspol
 
     
Nápady? Máme

Nápady? Máme

Grafika je náš život a stále přicházíme s novými vizuály. Nebojíme se experimentovat a hledat nové, neobjevené cesty. Nebojíme se být upřímní, ale i přijímat názory ostatních.

Neustále se vzděláváme, učíme novým postupům a softwaru, posouváme své schopnosti dál tak, aby výsledek naší práce byl co nejproduktivnější.

Jednoduše: Tvoříme digitální svět.

 
     
Tisk grafiky - co navrhneme, vyrobíme

Tisk grafiky co navrhneme, vyrobíme

Vše, co graficky navrhneme, umíme také vyrobit. Nejsme tiskárna, ale přes síť našich dodavatelů vám dodáme všechny potřebné tiskoviny ve výborné kvalitě. Navrhneme materiál, dohlédneme na výrobu a ručíme za kvalitu.

Navíc: Vše zařídíme a ušetříme vám čas i starosti.

Zaujali jsme vás? Ozveme se vám

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje:

Mám zájem o:

Nejnovější projekty